36
02.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kiedyś to było, a teraz to nie ma... Tak wygląda 90% komentarzy. Tak, zgoda, był przemysł ciężki, jednak co on znaczył skoro zarabiało się po 20$? Prywatyzację (o nie jakie OKROPNE słowo) można było z pewnością przeprowadzić lepiej, ale jej efekty, zwłaszcza w dłuższej perspektywie, są dobre, jeśli nie bardzo dobre. Poziom rozwoju gospodarczego i życia znacząco wzrósł. A te wielkie, potężne fabryki, zbankrutowały, ponieważ były mniej wydajne/opłacalne od konkurencji, a nie, bo ktoś sobie zrobił przyjemność, aby innym zatruć życie. A tym, którzy uważają, że "Polacy są wyzyskiwani" polecam z zapoznaniem się prawa kosztów komparatywnych Ricarda.
Free choice (2020.02.02)

info

3  
  4
To jest wlasnie kolonializm i lokajstwo. Jestesmy w Polsce i mozemy mowic jak sie nam podoba. Latwiej jest mowic Kerfur, wiec tak mowimy.
(2020.02.02)
Ktos na tym skorzystal. Nic w przyrodzie nie ginie. Olsztyn i Gdansk. Wsxystkie te reformy byly do bani. Wszystkie odwrocono, zostala tylko ta. Tak Elblag to bagno juz niestety.
(2020.02.02)
Jprdl jakie bledy ortograficzne, az mnie mdli.
(2020.02.02)
Koniunktura się nakręcała na kredyt który spłacać będą również moje wnuki. Dzięki za taki rozwój.
Tomasz85 (2020.02.02)
Kto ci broni startowac q wyborach. Pochw.al sie sukcesem
(2020.02.03)
Jednak mimo tych słabych zarobków i byle czego w sklepach ludzie byli uśmiechnięci i nie tylko do zdjęć . W kubłach na śmici nie było ogromnych ilości plastiku . Ludzie odwiedzali się i rozmawiali ze sobą na podwórku . Nie tak jak teraz pogoń za kasą i sąsiada nie znamy .
Elblążanin123 (2020.02.03)
Oczywiście, że poznaję na zdjęciu nr 1 centralnie bez niej nie byłoby mnie na świecie.
Kat_Na_Idiotów (2020.02.03)

info

3  
  0
Obserwuje zmiany od lat 80 i wreszcie ktos ma taka sama opinie co ja. Rozkradziono Polskę i to z haslami solidarnosci. Kiedys rozmawialem z zatwardzialym ale oczytanym komunista i on mi mowil ze bedzie rozkradziony kraj a ludzie doswiadcza biedy. Patrzac z perspektywy mial racje a mu nie wierzylem.
Gosc (2020.02.03)
@Realista1 - A kto tego jak piszesz Niemca, Francuza czy Jankesa wpuscil do Polski? Do kogo tu pretensja? Samych do siebie!
(2020.02.03)