UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś to było, a teraz to nie ma... Tak wygląda 90% komentarzy. Tak, zgoda, był przemysł ciężki, jednak co on znaczył skoro zarabiało się po 20$? Prywatyzację (o nie jakie OKROPNE słowo) można było z pewnością przeprowadzić lepiej, ale jej efekty, zwłaszcza w dłuższej perspektywie, są dobre, jeśli nie bardzo dobre. Poziom rozwoju gospodarczego i życia znacząco wzrósł. A te wielkie, potężne fabryki, zbankrutowały, ponieważ były mniej wydajne/opłacalne od konkurencji, a nie, bo ktoś sobie zrobił przyjemność, aby innym zatruć życie. A tym, którzy uważają, że "Polacy są wyzyskiwani" polecam z zapoznaniem się prawa kosztów komparatywnych Ricarda.
Free choice