Wybrany wątek opinii
@Realista1 - w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze. w KARFURZE NIE w KERFURZE.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
To jest wlasnie kolonializm i lokajstwo. Jestesmy w Polsce i mozemy mowic jak sie nam podoba. Latwiej jest mowic Kerfur, wiec tak mowimy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1