Wybrany wątek opinii

@Realista1 - w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze. w KARFURZE NIE w KERFURZE.
(2020.02.02)
To jest wlasnie kolonializm i lokajstwo. Jestesmy w Polsce i mozemy mowic jak sie nam podoba. Latwiej jest mowic Kerfur, wiec tak mowimy.
(2020.02.02)
Powrót do komentarzy