UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktos na tym skorzystal. Nic w przyrodzie nie ginie. Olsztyn i Gdansk. Wsxystkie te reformy byly do bani. Wszystkie odwrocono, zostala tylko ta. Tak Elblag to bagno juz niestety.


Anuluj