UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ktos na tym skorzystal. Nic w przyrodzie nie ginie. Olsztyn i Gdansk. Wsxystkie te reformy byly do bani. Wszystkie odwrocono, zostala tylko ta. Tak Elblag to bagno juz niestety.
Ktos na tym skorzystal. Nic w przyrodzie nie ginie. Olsztyn i Gdansk. Wsxystkie te reformy byly do bani. Wszystkie odwrocono, zostala tylko ta. Tak Elblag to bagno juz niestety.