Oczywiście, że poznaję na zdjęciu nr 1 centralnie bez niej nie byłoby mnie na świecie. Kat_Na_Idiotów
Oczywiście, że poznaję na zdjęciu nr 1 centralnie bez niej nie byłoby mnie na świecie.