Wybrany wątek opinii

Może będę w mniejszości, ale pamiętam, że za Gierka Polska gwaltownie się rozwijała i otworzyła na Zachód, ale partyjnemu betonowi to nie pasowało i przez niego lata 80 - te za jaruzela to powrot prawie do gomolki. i totalna stagnacja. Ale to moje zdanie. Chcialbym w końcu doczekac się dobrej i prawdziwej ksiązki historycznej pt. Polska w latach 1970 - 2020.czyli ostatnie 50 lecie.
(2020.02.02)
Za gierka sie rozwijalo bo on nakazami nakrecal koniunktore. Jeszcze teraz w magazynach niektorych zakladow stoja urzadzenia ktore kazano im zakupic. Rozmawialem z serwisantem ktory byl wjednym z zakladow i zdiagnozowal ze trzeba wymienic czesci. Dal namiar na handlowca zeby sie z nim zaklad skontaktowal. Zaprowadzili go do magazynu i tam stala zakonserwowana maszyna z lat 70 a druga czesciowo zdekompletowana sluzyla jako dawca czesci. Teraz tez trwa sztuczne nakrecanie koniunktory. Skuteczne to jest tylko w krotkim okresie czasu. Jak dluzej to potrwa to bedzie kolejny kryzys.
Hvk (2020.02.02)
Koniunktura się nakręcała na kredyt który spłacać będą również moje wnuki. Dzięki za taki rozwój.
Tomasz85 (2020.02.02)
Gwałtownie się ta Polska rozwijała za Gierka, ale na kredytach, może warto też o tym wspomnieć?
Ploterek (2020.02.03)
Powrót do komentarzy