Wybrany wątek opinii
pozostaje "podziękować"parchom z solidarności że takich zakładów już nie mamy :/ niszczenie słowian trwa w najlepsze
Do moderacji
Odpowiedz
28
28
Przepusteczka? Lekow zapomniales wykupic, a mowil pan doktor, ze przepusta pod warunkiem wykupienia lekarstw. Czas wracac, na gorce we Fromborku juz tesknia komuchu.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Obserwuje zmiany od lat 80 i wreszcie ktos ma taka sama opinie co ja. Rozkradziono Polskę i to z haslami solidarnosci. Kiedys rozmawialem z zatwardzialym ale oczytanym komunista i on mi mowil ze bedzie rozkradziony kraj a ludzie doswiadcza biedy. Patrzac z perspektywy mial racje a mu nie wierzylem.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2