Wybrany wątek opinii

pozostaje "podziękować"parchom z solidarności że takich zakładów już nie mamy :/ niszczenie słowian trwa w najlepsze
observator1 (2020.02.02)
Przepusteczka? Lekow zapomniales wykupic, a mowil pan doktor, ze przepusta pod warunkiem wykupienia lekarstw. Czas wracac, na gorce we Fromborku juz tesknia komuchu.
(2020.02.02)
Obserwuje zmiany od lat 80 i wreszcie ktos ma taka sama opinie co ja. Rozkradziono Polskę i to z haslami solidarnosci. Kiedys rozmawialem z zatwardzialym ale oczytanym komunista i on mi mowil ze bedzie rozkradziony kraj a ludzie doswiadcza biedy. Patrzac z perspektywy mial racje a mu nie wierzylem.
Gosc (2020.02.03)
Powrót do komentarzy