A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Elblazanin 1942 - Cieszę się, że na jednym ze zdjęć poznałam moją mamę. Pracowała w słynnej "Renomie ". Alicja
Za gierka sie rozwijalo bo on nakazami nakrecal koniunktore. Jeszcze teraz w magazynach niektorych zakladow stoja urzadzenia ktore kazano im zakupic. Rozmawialem z serwisantem ktory byl wjednym z zakladow i zdiagnozowal ze trzeba wymienic czesci. Dal namiar na handlowca zeby sie z nim zaklad skontaktowal. Zaprowadzili go do magazynu i tam stala zakonserwowana maszyna z lat 70 a druga czesciowo zdekompletowana sluzyla jako dawca czesci. Teraz tez trwa sztuczne nakrecanie koniunktory. Skuteczne to jest tylko w krotkim okresie czasu. Jak dluzej to potrwa to bedzie kolejny kryzys.
Co ma Wałęsa do likwidacji przemyslu lekkiego chętnie się dowiemy
ciekawe co za parę lat bedziemy pisac o cudzie gospodarczym pis - u. Po tych paru latach ich rządów gwaltownie wzrosla liczba bardzo zamożnych, ktorym sloma z butów. Wystarczy popatrzeć na ostatni spor, kto wchodzi do europarlamentu posel Mularczyk, czy Tarczyński. .5 lat w Brukseli to wiecej niż 6 w Totka.
Od upadku komuny w PRL / plan zachodu był taki że na terenie polski niema prawa być żadnego wielkiego przemysłu. Tu ma być tylko handel i to kiepskiej wartości towaru z zachodu. Przez te trzydzieści lat zachód plan zrealizował w 100%. I nie daj Boże coś złego powiedzieć na UNIĘ bo UNIA nam daje. .. Czy to nie przypomina wam dawnej PZPR I ZSRR i całego bloku wschodniego / tylko teraz z tej drugiej strony.
Przepusteczka? Lekow zapomniales wykupic, a mowil pan doktor, ze przepusta pod warunkiem wykupienia lekarstw. Czas wracac, na gorce we Fromborku juz tesknia komuchu.
A czemu nikt nie pokarze jak kiedyś wyglondal furnel a potem mazurskie meble tam tez przecież dużo ludzi pracowało kiedyś i napewno by się trochę ludiz znalazło co by na ten temat powiedziało trochę
Warunki pracy okropne. Marne oświetlenie (jarzeniówki). Ludzie stłoczeni na niewielkiej przestrzeni a zarobki to ok.20 dolarów miesięcznie. W sklepach byle co na półkach.
@Realista1 - w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze. w KARFURZE NIE w KERFURZE.
Moja mama też pracowała w Renomie.Pamietam jak z siostrą przychodziłyśmy po nią do pracy,wchodziłyśmy do niej na salę produkcyjną.Przechodzac przez portiernię sprawdzano kobietom zawartość torebek.Eh....jakos pomimo wszystko było fajniej,może dlatego że byłam wtedy dzieckiem....