UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest wlasnie kolonializm i lokajstwo. Jestesmy w Polsce i mozemy mowic jak sie nam podoba. Latwiej jest mowic Kerfur, wiec tak mowimy.


Anuluj