A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@grace - Ktos juz wczesniej mowil "Balcerowicz musi odejsc". Lecz JEGO nie posluchano!
O ile sobie przypominam,to dlugi Gierka splacone Garbusiarz Cullis at
A co by Nam było z tych PGR-ów w wolnej gospodarce? PGR-y miały nadal zostać Państwowe? Jesli tak to byłoby tak jak za komuny, wszyscy by kradli w tych PGRach, na lewo by szło paliwo, materiały itd, a Państwo, czyli My byśmy na te złodziejskie firmy dokładali kasy. Oczywiście konkurencyjność takich PGRów byłaby żadna, tak jak obecnie kopalń. Nie ma ŻADNEGO argumentu za tym, że PGRy były czymś dobrym i powinny zostać.
Gwałtownie się ta Polska rozwijała za Gierka, ale na kredytach, może warto też o tym wspomnieć?
A gdzie młodzież?przy maszynach ludzie na emeryturze lub w podeszlym wieku?czyzby caly elblag siedzial w zamechu?
Kobiety piękne były naturalne uśmiechnięte bez botoksu