UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Realista1 - A kto tego jak piszesz Niemca, Francuza czy Jankesa wpuscil do Polski? Do kogo tu pretensja? Samych do siebie!
@Realista1 - A kto tego jak piszesz Niemca, Francuza czy Jankesa wpuscil do Polski? Do kogo tu pretensja? Samych do siebie!