UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jednak mimo tych słabych zarobków i byle czego w sklepach ludzie byli uśmiechnięci i nie tylko do zdjęć . W kubłach na śmici nie było ogromnych ilości plastiku . Ludzie odwiedzali się i rozmawiali ze sobą na podwórku . Nie tak jak teraz pogoń za kasą i sąsiada nie znamy .
Elblążanin123