UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jednak mimo tych słabych zarobków i byle czego w sklepach ludzie byli uśmiechnięci i nie tylko do zdjęć . W kubłach na śmici nie było ogromnych ilości plastiku . Ludzie odwiedzali się i rozmawiali ze sobą na podwórku . Nie tak jak teraz pogoń za kasą i sąsiada nie znamy .

Elblążanin123

Anuluj