Wybrany wątek opinii
Chcielismy miec zachod, no i jestesmy kolonia. Pracujemy u niemca w lidlu, u francuza w kerfurze, u jankesa w ge. Teraz dopiero do nas dochodzi, ze cos jest nie tak, ze nie tak mialo byc, ze ta droga nic nie osiagniemy. O niczym nie mozemy decydowac, nie mozemy sie rozwijac, harujemy ponad swoje sily za garsc paciorkow i nic z tego nie mamy. Wysprzedalismy majatek za bezcen, Polak madr po szkodzie
Do moderacji
Odpowiedz
41
13
@Realista1 - w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze, w Karfurze. w KARFURZE NIE w KERFURZE.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Realista1 - A kto tego jak piszesz Niemca, Francuza czy Jankesa wpuscil do Polski? Do kogo tu pretensja? Samych do siebie!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0