UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obserwuje zmiany od lat 80 i wreszcie ktos ma taka sama opinie co ja. Rozkradziono Polskę i to z haslami solidarnosci. Kiedys rozmawialem z zatwardzialym ale oczytanym komunista i on mi mowil ze bedzie rozkradziony kraj a ludzie doswiadcza biedy. Patrzac z perspektywy mial racje a mu nie wierzylem.
Gosc