77
01.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wszystkie te ruiny rozwalić jak ktoś chce historii niech kupi budynki i remontuje KOSZTY.
(2020.02.01)

info

7  
  4
Wilk już nie nie będzie startował w wyborach na prezydenta Elbląga,więc nie rozumiem głupiej uwagi.Miasto potrzebuje świeżej krwi w każdej dziedzinie,czy obecni włodarze takimi są?Ja mam swoje zdanie na ten temat.
(2020.02.01)
Ktoś przez lata był właścicielem tych budynków, ktoś je zamieszkiwał, były dokumenty wszystkich zaniedbań z nazwiskami datami. No i co? Nie ma kogo wsadzić za niedbałość i obciążyć za straty? I to jest patriotyzm? Ojczyzna? Uczciwość?
(2020.02.01)

info

9  
  1
nie remontuje pobiera czynsze rujnuje burzy sprzedaje działkę deweloperom
(2020.02.01)

info

9  
  1
@Elblążanka27 - Bzdury
(2020.02.01)
Nie bzdury tylko hipokryzja. Proszę zwrócić uwagę: kto po wojnie dostał własność, to o nią dbał /na ogół/ i w razie deszczu naprawiał dach. .Komu przydzielili lokal do zamieszkania, to w wypadku deszczu podstawiał wiadro w pokoju i pisał do ADM o naprawę dachu. Wspólne to niczyje, tak było, tak jest i tak będzie. I gadka o patriotyźmie to tylko unik cwaniacki.
(2020.02.01)
To nie jest takie proste. Trzeba w tym, jednak poniemieckim mieście, zachować się z rozwagą. Dopasować ludzi polskich, którzy przyszli, do kształtu miasta wymyślonego przez, powiedzmy /żeby nie skłócać/ poprzedników o innych tradycjach. Nie gorszych, nie lepszych, ale innych. Gdybym chciał być złośliwy to napisałbym, że wielu z przyjezdnych pierwszy raz w życiu widziało bidet. Że w ostrej zimie palili meblami i podłogami z domów, które stały puste. To widziały dzieci, które zobaczyły, że tak można. Że zamiast sprowadzić z lasu chrust i drewno, można palić kulturę.
(2020.02.01)
A żeby tylko to z dnia na dzień robi się to co jest źle dla całego społeczeństwa .Budynki wcale się nie nadają na zamieszkanie lepiej rozwalić bo taka gospodarka jest najlepsza w oczach naszego Włodarza z całą radą Problem dac to za symboliczną złotówkę tym co zrobią sami remont mieszkania i może będą to cenić . Nie każdego stać na nowe.Ale Włodarze nasi szukają kasy A który budowlaniec ten teren znów kupi za parę tyś.A dlaczego Wróblewski i Radą miasta planuje likwidację schroniska.zwierzat.Budynki Stare ale nie betonu zostawcie je lepiej naprawić ulice Grunwaldzka,Otodowa Stefczyka Polna Widok tragedia i wstyd jak pamiętam od lat 60to tylko latanie dziur A płatnicy podatków teleskopy łamią i samochodach podzespoły pękają jest XXI wiek.Zbliża się referendum za odwołanie aby ją najszybciej
Zly (2020.02.02)
Tak jest , ale wyjechal na wies bo w miescie nie ma co konserwowac .Zabral ze soba otwieracz do konserw i tam odda sie konserwatorskim uniesieniom
(2020.02.02)
Wyjazd będzie gdzie indziej
Mis (2020.02.02)