UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wilk już nie nie będzie startował w wyborach na prezydenta Elbląga,więc nie rozumiem głupiej uwagi.Miasto potrzebuje świeżej krwi w każdej dziedzinie,czy obecni włodarze takimi są?Ja mam swoje zdanie na ten temat.