A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Lepsze by były fotki jak stopniowo budynek znikał pamiętajcie o tym następnym razem
Szkoda Ćwiartki 3/4
Pójdę nad kanał pokarmić kaczuszki bułką.
To już się dzieje 😱😱😱😱😱😱😱😱😱
Kiedyś, jak istniało Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej,zlikwidowane przez ś.p.Józefa Gburzyńskiego,to budynki komunalne miały konserwację i remonty,po kasacie powstało zbiurokratyzowane ZBK i jest to co jest.
Nad jaki kanał?
Błąd w dacie budowy tego domu - wybudował go w 1879 roku Ferdinand Bonin.
Nie jestem z PiS. Ale oczywiście mam i widzę co się dzieje.
A skąd taka wiedza może wiesz kiedy został zbudowany budynek obok ten z numerem 101
To remontuje