77
01.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Lepsze by były fotki jak stopniowo budynek znikał pamiętajcie o tym następnym razem
Fachowiec foto (2020.02.01)

info

9  
  0
Szkoda Ćwiartki 3/4
(2020.02.01)

info

5  
  0
Pójdę nad kanał pokarmić kaczuszki bułką.
Kom (2020.02.01)
To już się dzieje 😱😱😱😱😱😱😱😱😱
(2020.02.01)

info

1  
  0
Kiedyś, jak istniało Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej,zlikwidowane przez ś.p.Józefa Gburzyńskiego,to budynki komunalne miały konserwację i remonty,po kasacie powstało zbiurokratyzowane ZBK i jest to co jest.
(2020.02.01)
Nad jaki kanał?
(2020.02.01)
Błąd w dacie budowy tego domu - wybudował go w 1879 roku Ferdinand Bonin.
erg. (2020.02.01)
Nie jestem z PiS. Ale oczywiście mam i widzę co się dzieje.
(2020.02.01)
A skąd taka wiedza może wiesz kiedy został zbudowany budynek obok ten z numerem 101
Cira (2020.02.01)
To remontuje
Aw63 (2020.02.01)