Wybrany wątek opinii

a co z dworkiem na chrobrego ? czy w elblagu jest miejski konserwator zabytkow ?
(2020.02.01)
Tak jest , ale wyjechal na wies bo w miescie nie ma co konserwowac .Zabral ze soba otwieracz do konserw i tam odda sie konserwatorskim uniesieniom
(2020.02.02)
Powrót do komentarzy