77
01.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gratuluję mieszkańcom osiedla Sadowa, szczególnie tym którzy zyskali trochę lepszy widok z okna.
sadowaad (2020.02.02)

info

1  
  1
Ciekawi mnie czy któryś z tych mądralińskich chciałby mieszkać w takim domu, nawet wyremontowanym?
(2020.02.02)

info

4  
  0
Temat miesiąca w elbląskich mediach. Zniknął budynek proza Al. GRUNWALDZKIEJ. WIELKIE HALO! Rozpadajacy się kurnik z kiblami na korytarzu. I te elbląskie malkontenty, znaffcy historii, eksperci budowlani. Po prostu żal!
(2020.02.02)

info

4  
  1
To już historia, bo ten budynek przypomina czasy wojny których nie chce być świadkiem. HORROR!!! Pytam czy ktoś by chciał mieszkać??? Nie było toalet w mieszkaniu, grzyb, ogrzewanie gazowe, krzywe schody. A jeśli komuś brak wspomnień i ma sentyment do tego budynku to zrobić MAKIETE
(2020.02.02)

info

4  
  0
Niech się tylko jakiś Mosze z Salcią dowie !
STOP USTAWIE 447 (2020.02.02)

info

2  
  2
Nad kanał Elbląski pójdzie przecież do Węziny czy tam Dłużyna z tamtej strony Drużna daleko nie jest :) bo chyba nie pisał o rzece Elbląg
(2020.02.02)
A nowych mieszkan komunalnych brak!!!!! ????????????????
(2020.02.02)

info

4  
  0
Sa tacy co kupili i wyremontowali i co? Mieszkaja ze szczurami i z wybijająca kanaluza bo włodarze zataili informacje. Ale olacic to tysiace. Pozdrawiam
(2020.02.02)
A co chciałbyś tam zamieszkać, kąpać się w misce i srać na klatce ?
(2020.02.02)

info

6  
  0
Zaufaj że ludzie którzy tam mieszkają woleliby inne warunki .powinny wszystkie te stare dziadostwo zburzyć.ani to ładne ani potrzebne.
(2020.02.02)