A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gratuluję mieszkańcom osiedla Sadowa, szczególnie tym którzy zyskali trochę lepszy widok z okna.
Ciekawi mnie czy któryś z tych mądralińskich chciałby mieszkać w takim domu, nawet wyremontowanym?
Temat miesiąca w elbląskich mediach. Zniknął budynek proza Al. GRUNWALDZKIEJ. WIELKIE HALO! Rozpadajacy się kurnik z kiblami na korytarzu. I te elbląskie malkontenty, znaffcy historii, eksperci budowlani. Po prostu żal!
To już historia, bo ten budynek przypomina czasy wojny których nie chce być świadkiem. HORROR!!!
Pytam czy ktoś by chciał mieszkać??? Nie było toalet w mieszkaniu, grzyb, ogrzewanie gazowe, krzywe schody.
A jeśli komuś brak wspomnień i ma sentyment do tego budynku to zrobić MAKIETE
Niech się tylko jakiś Mosze z Salcią dowie !
Nad kanał Elbląski pójdzie przecież do Węziny czy tam Dłużyna z tamtej strony Drużna daleko nie jest :) bo chyba nie pisał o rzece Elbląg
A nowych mieszkan komunalnych brak!!!!! ????????????????
Sa tacy co kupili i wyremontowali i co? Mieszkaja ze szczurami i z wybijająca kanaluza bo włodarze zataili informacje. Ale olacic to tysiace. Pozdrawiam
A co chciałbyś tam zamieszkać, kąpać się w misce i srać na klatce ?
Zaufaj że ludzie którzy tam mieszkają woleliby inne warunki .powinny wszystkie te stare dziadostwo zburzyć.ani to ładne ani potrzebne.