Wybrany wątek opinii
@Elblążanka27 - Pisz pisz, I tak Wilk nie ma szans :)
Do moderacji
Odpowiedz
24
11
Nie jestem z PiS. Ale oczywiście mam i widzę co się dzieje.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Wilk już nie nie będzie startował w wyborach na prezydenta Elbląga,więc nie rozumiem głupiej uwagi.Miasto potrzebuje świeżej krwi w każdej dziedzinie,czy obecni włodarze takimi są?Ja mam swoje zdanie na ten temat.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Lepszy Wilk niż jakiś stary komuch
Do moderacji
Odpowiedz
0
1