Wybrany wątek opinii

@Elblążanka27 - Pisz pisz, I tak Wilk nie ma szans :)
(2020.02.01)
Nie jestem z PiS. Ale oczywiście mam i widzę co się dzieje.
(2020.02.01)
Wilk już nie nie będzie startował w wyborach na prezydenta Elbląga,więc nie rozumiem głupiej uwagi.Miasto potrzebuje świeżej krwi w każdej dziedzinie,czy obecni włodarze takimi są?Ja mam swoje zdanie na ten temat.
(2020.02.01)
Lepszy Wilk niż jakiś stary komuch
Elblążanin1 (2020.02.02)
Powrót do komentarzy