UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie bzdury tylko hipokryzja. Proszę zwrócić uwagę: kto po wojnie dostał własność, to o nią dbał /na ogół/ i w razie deszczu naprawiał dach. .Komu przydzielili lokal do zamieszkania, to w wypadku deszczu podstawiał wiadro w pokoju i pisał do ADM o naprawę dachu. Wspólne to niczyje, tak było, tak jest i tak będzie. I gadka o patriotyźmie to tylko unik cwaniacki.


Anuluj