UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wilk już nie nie będzie startował w wyborach na prezydenta Elbląga,więc nie rozumiem głupiej uwagi.Miasto potrzebuje świeżej krwi w każdej dziedzinie,czy obecni włodarze takimi są?Ja mam swoje zdanie na ten temat.


Anuluj