UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś przez lata był właścicielem tych budynków, ktoś je zamieszkiwał, były dokumenty wszystkich zaniedbań z nazwiskami datami. No i co? Nie ma kogo wsadzić za niedbałość i obciążyć za straty? I to jest patriotyzm? Ojczyzna? Uczciwość?


Anuluj