UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ktoś przez lata był właścicielem tych budynków, ktoś je zamieszkiwał, były dokumenty wszystkich zaniedbań z nazwiskami datami. No i co? Nie ma kogo wsadzić za niedbałość i obciążyć za straty? I to jest patriotyzm? Ojczyzna? Uczciwość?