UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ktoś przez lata był właścicielem tych budynków, ktoś je zamieszkiwał, były dokumenty wszystkich zaniedbań z nazwiskami datami. No i co? Nie ma kogo wsadzić za niedbałość i obciążyć za straty? I to jest patriotyzm? Ojczyzna? Uczciwość?