UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A żeby tylko to z dnia na dzień robi się to co jest źle dla całego społeczeństwa .Budynki wcale się nie nadają na zamieszkanie lepiej rozwalić bo taka gospodarka jest najlepsza w oczach naszego Włodarza z całą radą Problem dac to za symboliczną złotówkę tym co zrobią sami remont mieszkania i może będą to cenić . Nie każdego stać na nowe.Ale Włodarze nasi szukają kasy A który budowlaniec ten teren znów kupi za parę tyś.A dlaczego Wróblewski i Radą miasta planuje likwidację schroniska.zwierzat.Budynki Stare ale nie betonu zostawcie je lepiej naprawić ulice Grunwaldzka,Otodowa Stefczyka Polna Widok tragedia i wstyd jak pamiętam od lat 60to tylko latanie dziur A płatnicy podatków teleskopy łamią i samochodach podzespoły pękają jest XXI wiek.Zbliża się referendum za odwołanie aby ją najszybciej

Zly