Wybrany wątek opinii

Poszła do rozbiórki, bo ma być w tym miejscu wyjazd dojazd na nowe osiedle.
bynio199 (2020.02.01)
Wyjazd będzie gdzie indziej
Mis (2020.02.02)
Powrót do komentarzy