Wybrany wątek opinii

No i cała polityka naszego włodarza. Zniszczyć wszystkie historyczne budynki zamiast o nie dbać i pamiętać o naszej historii. Lepiej doprowadzić do ruiny, zburzyć i sprzedać działkę jakiemuś koledze.
Elblążanka27 (2020.02.01)
@Elblążanka27 - Pisz pisz, I tak Wilk nie ma szans :)
(2020.02.01)
@Elblążanka27 - "i pamiętać o naszej historii "- no tak bo twoj dzianek jeździł na roboty do Niemiec i własnymi rekoma go zbudował
(2020.02.01)
@Elblążanka27 - Bzdury
(2020.02.01)
Nie bzdury tylko hipokryzja. Proszę zwrócić uwagę: kto po wojnie dostał własność, to o nią dbał /na ogół/ i w razie deszczu naprawiał dach. .Komu przydzielili lokal do zamieszkania, to w wypadku deszczu podstawiał wiadro w pokoju i pisał do ADM o naprawę dachu. Wspólne to niczyje, tak było, tak jest i tak będzie. I gadka o patriotyźmie to tylko unik cwaniacki.
(2020.02.01)
To nie jest takie proste. Trzeba w tym, jednak poniemieckim mieście, zachować się z rozwagą. Dopasować ludzi polskich, którzy przyszli, do kształtu miasta wymyślonego przez, powiedzmy /żeby nie skłócać/ poprzedników o innych tradycjach. Nie gorszych, nie lepszych, ale innych. Gdybym chciał być złośliwy to napisałbym, że wielu z przyjezdnych pierwszy raz w życiu widziało bidet. Że w ostrej zimie palili meblami i podłogami z domów, które stały puste. To widziały dzieci, które zobaczyły, że tak można. Że zamiast sprowadzić z lasu chrust i drewno, można palić kulturę.
(2020.02.01)
A żeby tylko to z dnia na dzień robi się to co jest źle dla całego społeczeństwa .Budynki wcale się nie nadają na zamieszkanie lepiej rozwalić bo taka gospodarka jest najlepsza w oczach naszego Włodarza z całą radą Problem dac to za symboliczną złotówkę tym co zrobią sami remont mieszkania i może będą to cenić . Nie każdego stać na nowe.Ale Włodarze nasi szukają kasy A który budowlaniec ten teren znów kupi za parę tyś.A dlaczego Wróblewski i Radą miasta planuje likwidację schroniska.zwierzat.Budynki Stare ale nie betonu zostawcie je lepiej naprawić ulice Grunwaldzka,Otodowa Stefczyka Polna Widok tragedia i wstyd jak pamiętam od lat 60to tylko latanie dziur A płatnicy podatków teleskopy łamią i samochodach podzespoły pękają jest XXI wiek.Zbliża się referendum za odwołanie aby ją najszybciej
Zly (2020.02.02)
Nie wszystko co stare jest zabytkowe!!!
Mic (2020.02.02)
albo ludzi piecach krematoryjnych, taki kulturkampf
(2020.02.03)
Powrót do komentarzy