Wybrany wątek opinii
No i cała polityka naszego włodarza. Zniszczyć wszystkie historyczne budynki zamiast o nie dbać i pamiętać o naszej historii. Lepiej doprowadzić do ruiny, zburzyć i sprzedać działkę jakiemuś koledze.
Do moderacji
Odpowiedz
47
56
@Elblążanka27 - Pisz pisz, I tak Wilk nie ma szans :)
Do moderacji
Odpowiedz
24
11
@Elblążanka27 - "i pamiętać o naszej historii "- no tak bo twoj dzianek jeździł na roboty do Niemiec i własnymi rekoma go zbudował
Do moderacji
Odpowiedz
10
11
@Elblążanka27 - Bzdury
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Nie bzdury tylko hipokryzja. Proszę zwrócić uwagę: kto po wojnie dostał własność, to o nią dbał /na ogół/ i w razie deszczu naprawiał dach. .Komu przydzielili lokal do zamieszkania, to w wypadku deszczu podstawiał wiadro w pokoju i pisał do ADM o naprawę dachu. Wspólne to niczyje, tak było, tak jest i tak będzie. I gadka o patriotyźmie to tylko unik cwaniacki.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
To nie jest takie proste. Trzeba w tym, jednak poniemieckim mieście, zachować się z rozwagą. Dopasować ludzi polskich, którzy przyszli, do kształtu miasta wymyślonego przez, powiedzmy /żeby nie skłócać/ poprzedników o innych tradycjach. Nie gorszych, nie lepszych, ale innych. Gdybym chciał być złośliwy to napisałbym, że wielu z przyjezdnych pierwszy raz w życiu widziało bidet. Że w ostrej zimie palili meblami i podłogami z domów, które stały puste. To widziały dzieci, które zobaczyły, że tak można. Że zamiast sprowadzić z lasu chrust i drewno, można palić kulturę.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
A żeby tylko to z dnia na dzień robi się to co jest źle dla całego społeczeństwa .Budynki wcale się nie nadają na zamieszkanie lepiej rozwalić bo taka gospodarka jest najlepsza w oczach naszego Włodarza z całą radą Problem dac to za symboliczną złotówkę tym co zrobią sami remont mieszkania i może będą to cenić . Nie każdego stać na nowe.Ale Włodarze nasi szukają kasy A który budowlaniec ten teren znów kupi za parę tyś.A dlaczego Wróblewski i Radą miasta planuje likwidację schroniska.zwierzat.Budynki Stare ale nie betonu zostawcie je lepiej naprawić ulice Grunwaldzka,Otodowa Stefczyka Polna Widok tragedia i wstyd jak pamiętam od lat 60to tylko latanie dziur A płatnicy podatków teleskopy łamią i samochodach podzespoły pękają jest XXI wiek.Zbliża się referendum za odwołanie aby ją najszybciej
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Nie wszystko co stare jest zabytkowe!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
albo ludzi piecach krematoryjnych, taki kulturkampf
Do moderacji
Odpowiedz
0
0