55
10.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to jest jeden z wizerunków miasta obraz nedzy i rozpaczy
(2019.12.10)
No i będzie jak na Łęczyckiej i Jaśminowej. Sami jak nie zarobią i się nie odbiją od dna nic nie uszanują. Tak już jest.
Zglowa (2019.12.10)
Nędza i rozpacz zawsze towarzyszy ludziom.
Kshdhhj (2019.12.10)
Po to że mieszkają tam dzieci i nie daj Boże by się coś stało. Myślicie ludzie trochę że nie tylko Manele tam mieszkają
Sasiad (2019.12.10)
Wystarczy 500 plus
Nikt nie wymaga (2019.12.10)
Skrzydlata to wstyd dla Wróblewskiego, to getto i wręcz niewyobrażalnzhańba, ze w Europie ludzie żyją w takich warunkach, dlaczego sanepid tego nie zamknie? toż to nie do wiary, ze miasto coś takiego posiada i lokuje tam ludzi z dziećmi do mieszkania, czekać tylko aż z Afryki telewizja przyjedzie i to nagra i pokaze te slamsy,kto nie był nie idzie to zobaczyć a nie uwierzy
Stereo (2019.12.10)
Nie tylko chodzi o ludzi. ZBK ma na te otoczenie wy..i kasa ktora dostaja od miasta na rozbudowe , naprawy itp ulatnia sie gdzies...
Zbigniew K (2019.12.10)
Zamiast tej skody to byś Wróblewski ocieplił im chociaż jeden barak, czy ty czlowieku masz serce jakieś, kupujesz samochody a ludzie biedni z dziećmi marzną? wstyd i hańba dla pseudoelit Elbląga,
Sterydy (2019.12.10)
W mieszkaniu?? Ja bym tego tak nie nazwał, chociaż pod mostem też jest mieszkanie, czy owy poszkodowany był czeźwy??
(2019.12.10)
Niech się do roboty wezmą a nie oczekują, ze miasto im da. Ja się na to nie zgadzam bo miasto to my, to my płacimy podatki, ja jak chcę mieć ładny dom to biorę kredyt i zapierdzielam, żeby go spłacić, i jeszcze od tego zapierdzielania płacę podatki żeby takim leniom było lepiej. Chore to wszystko.
(2019.12.10)