A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
to jest jeden z wizerunków miasta obraz nedzy i rozpaczy
No i będzie jak na Łęczyckiej i Jaśminowej. Sami jak nie zarobią i się nie odbiją od dna nic nie uszanują. Tak już jest.
Nędza i rozpacz zawsze towarzyszy ludziom.
Po to że mieszkają tam dzieci i nie daj Boże by się coś stało.
Myślicie ludzie trochę że nie tylko Manele tam mieszkają
Wystarczy 500 plus
Skrzydlata to wstyd dla Wróblewskiego, to getto i wręcz niewyobrażalnzhańba, ze w Europie ludzie żyją w takich warunkach, dlaczego sanepid tego nie zamknie? toż to nie do wiary, ze miasto coś takiego posiada i lokuje tam ludzi z dziećmi do mieszkania, czekać tylko aż z Afryki telewizja przyjedzie i to nagra i pokaze te slamsy,kto nie był nie idzie to zobaczyć a nie uwierzy
Nie tylko chodzi o ludzi. ZBK ma na te otoczenie wy..i kasa ktora dostaja od miasta na rozbudowe , naprawy itp ulatnia sie gdzies...
Zamiast tej skody to byś Wróblewski ocieplił im chociaż jeden barak, czy ty czlowieku masz serce jakieś, kupujesz samochody a ludzie biedni z dziećmi marzną? wstyd i hańba dla pseudoelit Elbląga,
W mieszkaniu?? Ja bym tego tak nie nazwał, chociaż pod mostem też jest mieszkanie, czy owy poszkodowany był czeźwy??
Niech się do roboty wezmą a nie oczekują, ze miasto im da. Ja się na to nie zgadzam bo miasto to my, to my płacimy podatki, ja jak chcę mieć ładny dom to biorę kredyt i zapierdzielam, żeby go spłacić, i jeszcze od tego zapierdzielania płacę podatki żeby takim leniom było lepiej. Chore to wszystko.