Wybrany wątek opinii
Skrzydlata to wstyd dla Wróblewskiego, to getto i wręcz niewyobrażalnzhańba, ze w Europie ludzie żyją w takich warunkach, dlaczego sanepid tego nie zamknie? toż to nie do wiary, ze miasto coś takiego posiada i lokuje tam ludzi z dziećmi do mieszkania, czekać tylko aż z Afryki telewizja przyjedzie i to nagra i pokaze te slamsy,kto nie był nie idzie to zobaczyć a nie uwierzy
Do moderacji
Odpowiedz
14
21
Ja bym tak Europą nie wymachiwał, w innych cywilizowanych europejskich krajach ludzie mieszkają w samochodach, w namiotach, na ulicach i to wcale nie pijacy i narkomani. U nas nie jest tak źle. Siłą i pracą ludzie się bogacą.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@Stereo - Wróblewskiego? A to on postawił te baraki. No raczej nie. Ludzie mieszkają tam od kilku dekad. Poza tym, jeśli jest tam tak źle to trzeba sobie zmienić, mieć trochę ambicji i chęci na zmianę w życiu, ale lepiej przesiadywać w lato przed barakiem i ciągnąć Tatrę, a potem idiotyczne komentarze na Portelu pisać.
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
@Ploterek - Zgadzam się z Tobą w 100%. Chcą poprawić swoje warunki mieszkaniowe? Zapraszam do banku po kredyt na 30 lat i kupić mieszkanie jakie im się tylko podoba.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1