UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zamiast tej skody to byś Wróblewski ocieplił im chociaż jeden barak, czy ty czlowieku masz serce jakieś, kupujesz samochody a ludzie biedni z dziećmi marzną? wstyd i hańba dla pseudoelit Elbląga,
Sterydy
Zamiast tej skody to byś Wróblewski ocieplił im chociaż jeden barak, czy ty czlowieku masz serce jakieś, kupujesz samochody a ludzie biedni z dziećmi marzną? wstyd i hańba dla pseudoelit Elbląga,
Sterydy