UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamiast tej skody to byś Wróblewski ocieplił im chociaż jeden barak, czy ty czlowieku masz serce jakieś, kupujesz samochody a ludzie biedni z dziećmi marzną? wstyd i hańba dla pseudoelit Elbląga,

Sterydy

Anuluj