Wybrany wątek opinii
Ej naprawdę... Niech miasto zburzy te (przepraszam zamieszkujących) szczurze nory bo raz, że psują krajobraz miasta, a dwa, że te baraki urągają godności ludzkiej. Czy naprawdę miasto nie da rady postawić dla tych ludzi jednego budynku zwykłego z niedużymi mieszkaniami, bez luksusów, ale coś bardziej godnego dla ludzi?
Do moderacji
Odpowiedz
27
27
No i będzie jak na Łęczyckiej i Jaśminowej. Sami jak nie zarobią i się nie odbiją od dna nic nie uszanują. Tak już jest.
Do moderacji
Odpowiedz
38
0