Wybrany wątek opinii

Ej naprawdę... Niech miasto zburzy te (przepraszam zamieszkujących) szczurze nory bo raz, że psują krajobraz miasta, a dwa, że te baraki urągają godności ludzkiej. Czy naprawdę miasto nie da rady postawić dla tych ludzi jednego budynku zwykłego z niedużymi mieszkaniami, bez luksusów, ale coś bardziej godnego dla ludzi?
StefanK (2019.12.10)
No i będzie jak na Łęczyckiej i Jaśminowej. Sami jak nie zarobią i się nie odbiją od dna nic nie uszanują. Tak już jest.
Zglowa (2019.12.10)
Powrót do komentarzy