UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po to że mieszkają tam dzieci i nie daj Boże by się coś stało. Myślicie ludzie trochę że nie tylko Manele tam mieszkają
Sasiad
Po to że mieszkają tam dzieci i nie daj Boże by się coś stało. Myślicie ludzie trochę że nie tylko Manele tam mieszkają
Sasiad