UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skrzydlata to wstyd dla Wróblewskiego, to getto i wręcz niewyobrażalnzhańba, ze w Europie ludzie żyją w takich warunkach, dlaczego sanepid tego nie zamknie? toż to nie do wiary, ze miasto coś takiego posiada i lokuje tam ludzi z dziećmi do mieszkania, czekać tylko aż z Afryki telewizja przyjedzie i to nagra i pokaze te slamsy,kto nie był nie idzie to zobaczyć a nie uwierzy
Stereo