Wybrany wątek opinii
Zamiast tej skody to byś Wróblewski ocieplił im chociaż jeden barak, czy ty czlowieku masz serce jakieś, kupujesz samochody a ludzie biedni z dziećmi marzną? wstyd i hańba dla pseudoelit Elbląga,
Do moderacji
Odpowiedz
14
28
Marzną dopiero klepsydry zacznie fruwać po wrotach jak przyp..i Abd się zawijać 1 po 2 jak co roku
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
Mogą pójść do pracy jak każdy inny człowiek. U wynająć. A nie Państwo da zasiłki.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
cała prawda ludzie dla niego się nie liczą jak nie są medialni zeby sobie zdiecie zrobić i pochwalić jakiś biznesmen szary człowiek jest nikim wstyd
Do moderacji
Odpowiedz
1
3