Wybrany wątek opinii

Zamiast tej skody to byś Wróblewski ocieplił im chociaż jeden barak, czy ty czlowieku masz serce jakieś, kupujesz samochody a ludzie biedni z dziećmi marzną? wstyd i hańba dla pseudoelit Elbląga,
Sterydy (2019.12.10)
Marzną dopiero klepsydry zacznie fruwać po wrotach jak przyp..i Abd się zawijać 1 po 2 jak co roku
Zkscwks (2019.12.11)
Mogą pójść do pracy jak każdy inny człowiek. U wynająć. A nie Państwo da zasiłki.
Jasmine (2019.12.11)
cała prawda ludzie dla niego się nie liczą jak nie są medialni zeby sobie zdiecie zrobić i pochwalić jakiś biznesmen szary człowiek jest nikim wstyd
(2019.12.11)
Powrót do komentarzy