Wybrany wątek opinii
Niech się do roboty wezmą a nie oczekują, ze miasto im da. Ja się na to nie zgadzam bo miasto to my, to my płacimy podatki, ja jak chcę mieć ładny dom to biorę kredyt i zapierdzielam, żeby go spłacić, i jeszcze od tego zapierdzielania płacę podatki żeby takim leniom było lepiej. Chore to wszystko.
Do moderacji
Odpowiedz
25
2
Nie wszyscy to są alkoholicy i dla twojej wiadomości bardzo dużo osób tu pracuje ale wróbel ma na baraki wylozone bo nie glosuja na niego jak by zaczol traktowac ludzi normalnie to by mial lepsze poparcie a tak to ciagnie elblag na dno
Do moderacji
Odpowiedz
3
9
A oni nie chcą ładnego domu, nie wszyscy ale większość chce pić, niektórzy są nie zaradni życiowo. Reasumując każdy wybiera jak chce żyć. Nic na to nie poradzisz.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0