Wybrany wątek opinii

Niech się do roboty wezmą a nie oczekują, ze miasto im da. Ja się na to nie zgadzam bo miasto to my, to my płacimy podatki, ja jak chcę mieć ładny dom to biorę kredyt i zapierdzielam, żeby go spłacić, i jeszcze od tego zapierdzielania płacę podatki żeby takim leniom było lepiej. Chore to wszystko.
(2019.12.10)
Nie wszyscy to są alkoholicy i dla twojej wiadomości bardzo dużo osób tu pracuje ale wróbel ma na baraki wylozone bo nie glosuja na niego jak by zaczol traktowac ludzi normalnie to by mial lepsze poparcie a tak to ciagnie elblag na dno
Oko saurona (2019.12.11)
A oni nie chcą ładnego domu, nie wszyscy ale większość chce pić, niektórzy są nie zaradni życiowo. Reasumując każdy wybiera jak chce żyć. Nic na to nie poradzisz.
(2019.12.11)
Powrót do komentarzy