Wybrany wątek opinii

W mieszkaniu?? Ja bym tego tak nie nazwał, chociaż pod mostem też jest mieszkanie, czy owy poszkodowany był czeźwy??
(2019.12.10)
baraki sa ok.
kosior (2019.12.10)
Powrót do komentarzy