Wybrany wątek opinii
No i będzie jak na Łęczyckiej i Jaśminowej. Sami jak nie zarobią i się nie odbiją od dna nic nie uszanują. Tak już jest.
Do moderacji
Odpowiedz
38
0
Nie tylko chodzi o ludzi. ZBK ma na te otoczenie wy..i kasa ktora dostaja od miasta na rozbudowe , naprawy itp ulatnia sie gdzies...
Do moderacji
Odpowiedz
6
4