Wybrany wątek opinii

No i będzie jak na Łęczyckiej i Jaśminowej. Sami jak nie zarobią i się nie odbiją od dna nic nie uszanują. Tak już jest.
Zglowa (2019.12.10)
Nie tylko chodzi o ludzi. ZBK ma na te otoczenie wy..i kasa ktora dostaja od miasta na rozbudowe , naprawy itp ulatnia sie gdzies...
Zbigniew K (2019.12.10)
Powrót do komentarzy