UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i będzie jak na Łęczyckiej i Jaśminowej. Sami jak nie zarobią i się nie odbiją od dna nic nie uszanują. Tak już jest.

Zglowa

Anuluj