UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i będzie jak na Łęczyckiej i Jaśminowej. Sami jak nie zarobią i się nie odbiją od dna nic nie uszanują. Tak już jest.
Zglowa
No i będzie jak na Łęczyckiej i Jaśminowej. Sami jak nie zarobią i się nie odbiją od dna nic nie uszanują. Tak już jest.
Zglowa