Wybrany wątek opinii
To po co było wzywać ????
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
Po to że mieszkają tam dzieci i nie daj Boże by się coś stało.
Myślicie ludzie trochę że nie tylko Manele tam mieszkają
Do moderacji
Odpowiedz
9
7