Wybrany wątek opinii

To po co było wzywać ????
Kiju (2019.12.10)
Po to że mieszkają tam dzieci i nie daj Boże by się coś stało. Myślicie ludzie trochę że nie tylko Manele tam mieszkają
Sasiad (2019.12.10)
Powrót do komentarzy