UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech się do roboty wezmą a nie oczekują, ze miasto im da. Ja się na to nie zgadzam bo miasto to my, to my płacimy podatki, ja jak chcę mieć ładny dom to biorę kredyt i zapierdzielam, żeby go spłacić, i jeszcze od tego zapierdzielania płacę podatki żeby takim leniom było lepiej. Chore to wszystko.