Pożar w mieszkaniu przy ul. Skrzydlatej

55
10.12.2019
Pożar w mieszkaniu przy ul. Skrzydlatej
fot.Michał Skroboszewski
W jednym z mieszkań przy ul. Skrzydlatej po godz. 18 wybuchł pożar. Dzięki szybkiej akcji gaśniczej strażaków nie doszło do rozprzestrzenienia się ognia. Mężczyzna przebywający w mieszkaniu został zabrany do szpitala. Zobacz zdjęcia.

- Doszło do pożaru wyposażenia mieszkania: fotele, stół, kanapa. Podaliśmy jeden prąd wody w natarciu, co ugasiło pożar. W mieszkaniu znajdowała się jedna osoba, którą ewakuowaliśmy na zewnątrz. Do momentu przyjazdu pogotowia ratunkowego udzieliliśmy pierwszej pomocy kwalifikowanej. Mężczyzna był przytomny, podduszony dymem, nie miał poważniejszych obrażeń. W akcji gaśniczej brały udział dwa zastępy z JRG nr 1, w sumie 11 strażaków – mówi dowodzący akcją kpt. Piotr Woliński z JRG nr 1  PSP w Elblągu.
   Poszkodowany został zabrany przez pogotowie do szpitala. Przyczyny pożaru wyjaśni policyjne dochodzenie.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czas zburzyć te baraki, ale wczesniej pobudować nowe obok.
(2019.12.10)
Uff i dobrze że wczas ,starczy tych pożarów .
jank (2019.12.10)

info

18  
  0
O co jeszcze??? Moze jeszcze miejsca w garażowcu, auto i co tydzień dostawa żywności?
Pracujący (2019.12.10)
prosze poprawic literke nie elblagut
(2019.12.10)

info

1  
  2
JRG nr 1 PSP w Elblągut poprawcie
riwers (2019.12.10)

info

2  
  1
Przecież to nie są mieszkania ... Ludzie co wy piszecie bez urazy ale mój piesek ma lepiej
QbeeQ (2019.12.10)
Zanim przyjechalj to.sąsiedzi ugasili pożar jeszcze odjeżdżajc zadymiony korytarz zostawili...
Sasiad (2019.12.10)
To przygarnalbys choć jednego takiego potrzebującego człowieka do siebie skoro nawet twój psiak ma luxus? Wiesz ile dobrego byś uczynił?
Romano (2019.12.10)
Ej naprawdę... Niech miasto zburzy te (przepraszam zamieszkujących) szczurze nory bo raz, że psują krajobraz miasta, a dwa, że te baraki urągają godności ludzkiej. Czy naprawdę miasto nie da rady postawić dla tych ludzi jednego budynku zwykłego z niedużymi mieszkaniami, bez luksusów, ale coś bardziej godnego dla ludzi?
StefanK (2019.12.10)
To po co było wzywać ????
Kiju (2019.12.10)