A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wy to nazywacie mieszkaniami? Toż to nawet kryminaliści odsiadujący dożywotnie wyroki mają w celach godniejsze warunki.
Wolał bym mieszkać w namiocie pod mostem i przymierać z zimna, niż żyć w takim cuchnącym i zawszonym chlewie.
baraki sa ok.
WTE World Trade Elbing tylko przewrócone. Pozdro dla Żaby, spoko ziomek
Zostawcie Wróbla, przecież premier zapowiedział że wybuduje tyle mieszkań, a wy w to wierzycie to poczekajcie jeszcze 3 kadencję to będą mieszkania
Mieszkaniu!!!!!!!!!Przesadzacie
Po co jechać do Afryki (nie ubliżając tamtym ludziom) jak u nas są slamsy w środku Europy
Już nie przesadzajcie. Zdrowi ludzie tam mieszkają. Trochę chęci i większość z nich jest w stanie poprawić sobie warunki mieszkaniowe - tylko priorytety mają inne niż większość z nas. Zaraz będzie sylwester i pewnie znowu zrobią pokaz pirotechniczny lepszy niż podczas WOŚP.
Ja bym tak Europą nie wymachiwał, w innych cywilizowanych europejskich krajach ludzie mieszkają w samochodach, w namiotach, na ulicach i to wcale nie pijacy i narkomani. U nas nie jest tak źle. Siłą i pracą ludzie się bogacą.
Muhahhaha