A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ten sam Bóg kazał wyrzeźbić cheruby na Arce Przymierza. Pozwolił też ozdobić zasłony Pierwszej Świątyni cherubami. Nie ma nic złego w malowidłach i rzeźbach dopóki nie oddaje im się pokłonu. Jak już się czyta Biblię, to trzeba czytać całość, a nie jedynie wyrwać sobie jeden wersecik i na nim opierać swoje dogmaty, bo tak się składa, że podział na wersety jest dziełem ludzi i nie jest to system doskonały - ma służyć jedynie jako pomoc w lokalizacji określonych fragmentów.
Jak dotknie Cię jakiś poważny problem, to będziesz w takim "bezwartościowym" budynku klęczał w pierwszym rzędzie i najgłośniej się modlił.
Protestant blagam cie na zejdz na ziemie!!!!! W co ty wierzysz czlowieku!!!! Ty naprawde wierzysz w boga???????? Hahahahahahaha
Nie kazdy ma tak zepsuta psychike tą wiarą!!!! I odczep sie od nas!!!! My twardo stąpamy po ziemi a wszystko co dzieje sie wkolo nas jest uzaleznione od nas samych a nie od boga!!!!!
Jak dotyka mnie problem to go rozwiązuję , a nie tak jak ty, idę do kościoła i modlę się do czegoś czego nie ma , czekając na lepsze życie. Żyję w realnym świecie , a nie w świecie science fiction.
Jak trwoga, to do Boga. Twierdzicie, że Boga nie ma, ale będę się modlił, żeby Bóg tego samego nie powiedział o Was: "nie ma ich w Księdze Żywota". Sam byłem ateistą, ale okazało się, że byłem w dużym błędzie i świat wygląda zupełnie inaczej, niż myślałem. Obudziłem się z tego "Matrixa" ;)
Nie, ja nie wierzę w Boga. Wierzyć można w coś, co budzi jakąś wątpliwość, czego nie można sprawdzić, w zabobony, np. można wierzyć w życie na Marsie, albo że czterolistna koniczyna przynosić szczęście. Natomiast ja w Boga wierzyć nie muszę, bo ja jestem w 100% pewny Jego istnienia :)
Może nie ekolog, może nie katolik. Tylko że mieszkam w pobliżu i się zastanawiam gdzie będą parkowane auta. Parking nie jest za duży, ale jest miejsce na chodnikach i przy pobliskich blokach. Jak wszędzie.
chodzisz do kina, ogladasz filmy ? przecież tego nie ma
Mi się tam podoba Kościół na Robotniczej. Piękny bunkier z blachami i antenami.
Sluchaj co cie boli? To ze piszemy ze modlisz sie do czegos czego nie ma ??? Bo to prawda!! Zejdz na ziemie. Filmy istnieja bo nakrecili je ludzie z krwi i kosci. Ty wierzysz w istnienie czegos czego nie ma! Ogarnij sie w koncu albo tkwij w tym dalej, sluchaj tego boga, jakies glosy, patrz w anioly i mysl ze dusza pojdzie do nieba a pozniej radze ci znajdz dobrego lekarza.