54
09.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ten sam Bóg kazał wyrzeźbić cheruby na Arce Przymierza. Pozwolił też ozdobić zasłony Pierwszej Świątyni cherubami. Nie ma nic złego w malowidłach i rzeźbach dopóki nie oddaje im się pokłonu. Jak już się czyta Biblię, to trzeba czytać całość, a nie jedynie wyrwać sobie jeden wersecik i na nim opierać swoje dogmaty, bo tak się składa, że podział na wersety jest dziełem ludzi i nie jest to system doskonały - ma służyć jedynie jako pomoc w lokalizacji określonych fragmentów.
Protestant (2019.11.10)
Jak dotknie Cię jakiś poważny problem, to będziesz w takim "bezwartościowym" budynku klęczał w pierwszym rzędzie i najgłośniej się modlił.
Protestant (2019.11.10)
Protestant blagam cie na zejdz na ziemie!!!!! W co ty wierzysz czlowieku!!!! Ty naprawde wierzysz w boga???????? Hahahahahahaha Nie kazdy ma tak zepsuta psychike tą wiarą!!!! I odczep sie od nas!!!! My twardo stąpamy po ziemi a wszystko co dzieje sie wkolo nas jest uzaleznione od nas samych a nie od boga!!!!!
(2019.11.10)
Jak dotyka mnie problem to go rozwiązuję , a nie tak jak ty, idę do kościoła i modlę się do czegoś czego nie ma , czekając na lepsze życie. Żyję w realnym świecie , a nie w świecie science fiction.
(2019.11.10)
Jak trwoga, to do Boga. Twierdzicie, że Boga nie ma, ale będę się modlił, żeby Bóg tego samego nie powiedział o Was: "nie ma ich w Księdze Żywota". Sam byłem ateistą, ale okazało się, że byłem w dużym błędzie i świat wygląda zupełnie inaczej, niż myślałem. Obudziłem się z tego "Matrixa" ;)
Protestant (2019.11.10)
Nie, ja nie wierzę w Boga. Wierzyć można w coś, co budzi jakąś wątpliwość, czego nie można sprawdzić, w zabobony, np. można wierzyć w życie na Marsie, albo że czterolistna koniczyna przynosić szczęście. Natomiast ja w Boga wierzyć nie muszę, bo ja jestem w 100% pewny Jego istnienia :)
(2019.11.10)
Może nie ekolog, może nie katolik. Tylko że mieszkam w pobliżu i się zastanawiam gdzie będą parkowane auta. Parking nie jest za duży, ale jest miejsce na chodnikach i przy pobliskich blokach. Jak wszędzie.
Eka (2019.11.10)
chodzisz do kina, ogladasz filmy ? przecież tego nie ma
(2019.11.10)
Mi się tam podoba Kościół na Robotniczej. Piękny bunkier z blachami i antenami.
(2019.11.10)

info

0  
  1
Sluchaj co cie boli? To ze piszemy ze modlisz sie do czegos czego nie ma ??? Bo to prawda!! Zejdz na ziemie. Filmy istnieja bo nakrecili je ludzie z krwi i kosci. Ty wierzysz w istnienie czegos czego nie ma! Ogarnij sie w koncu albo tkwij w tym dalej, sluchaj tego boga, jakies glosy, patrz w anioly i mysl ze dusza pojdzie do nieba a pozniej radze ci znajdz dobrego lekarza.
(2019.11.10)