UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może nie ekolog, może nie katolik. Tylko że mieszkam w pobliżu i się zastanawiam gdzie będą parkowane auta. Parking nie jest za duży, ale jest miejsce na chodnikach i przy pobliskich blokach. Jak wszędzie.

Eka