Wybrany wątek opinii
Protestant blagam cie na zejdz na ziemie!!!!! W co ty wierzysz czlowieku!!!! Ty naprawde wierzysz w boga???????? Hahahahahahaha
Nie kazdy ma tak zepsuta psychike tą wiarą!!!! I odczep sie od nas!!!! My twardo stąpamy po ziemi a wszystko co dzieje sie wkolo nas jest uzaleznione od nas samych a nie od boga!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Jak trwoga, to do Boga. Twierdzicie, że Boga nie ma, ale będę się modlił, żeby Bóg tego samego nie powiedział o Was: "nie ma ich w Księdze Żywota". Sam byłem ateistą, ale okazało się, że byłem w dużym błędzie i świat wygląda zupełnie inaczej, niż myślałem. Obudziłem się z tego "Matrixa" ;)
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Nie, ja nie wierzę w Boga. Wierzyć można w coś, co budzi jakąś wątpliwość, czego nie można sprawdzić, w zabobony, np. można wierzyć w życie na Marsie, albo że czterolistna koniczyna przynosić szczęście. Natomiast ja w Boga wierzyć nie muszę, bo ja jestem w 100% pewny Jego istnienia :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
2