54
09.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Parking jest z tyłu koło dentysty.
(2019.11.10)
Katolik ekolog, bo pęknę ze śmiechu, pyta o park ?, zapytajcie swoich Biskupów o parki ?
lewczek (2019.11.10)
No gratulacje dla firmy DUAL głównego wykonawcy tej perełki....Piękna robota.....
sasuad (2019.11.10)

info

3  
  2
Chyba"ładniej"a nie "bardziej ładnie",czy w portelu pracują amatorzy?
(2019.11.10)

info

3  
  3
Piękny obiekt sakralny.
(2019.11.10)
Złocone kościoły a bezbożność w sercach...Po co te malowidła?komu chwała?Bóg jest Bogiem zazdrosnym.Czas łaski i miłosierdzia Bożego,pokutuj człowieku a doświadczysz uzdrowienia duszy,na chwałę Boga.Dzis jest dzień zbawienia.pozdrawiam wszystkich
Maranata (2019.11.10)
@Maranata - Jeżeli ci malowidła w cerkwi przeszkadzają idź do meczetu tam całkowicie brak postaci. Tutaj są śliczne tylko brak autora, szkoda warto wiedzieć kto to namalował.
cckk (2019.11.10)
Poczekaj trochę ... Zciemnieje. Tak samo świecił się dach na kościele na Robotniczej. Teraz jest ciemny
(2019.11.10)
kolejny bez wartościowy budynek w tym mieście
pol123 (2019.11.10)
Nie ma to jak werseciki cytowane przez ateistów. A ja mam dla Ciebie inny: "grzechy przeciwko Duchowi Świętemu nie będą wybaczone". Także radzę się czasem zastanowić nad sobą, czy się samemu nie grzeszy bardziej, niż ludzie, którzy za swoje ciężko zarobione pieniądze postanowili wybudować sobie małą świątynię z dachem pomalowanym na złoty kolor.
(2019.11.10)