UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Protestant blagam cie na zejdz na ziemie!!!!! W co ty wierzysz czlowieku!!!! Ty naprawde wierzysz w boga???????? Hahahahahahaha Nie kazdy ma tak zepsuta psychike tą wiarą!!!! I odczep sie od nas!!!! My twardo stąpamy po ziemi a wszystko co dzieje sie wkolo nas jest uzaleznione od nas samych a nie od boga!!!!!