UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak trwoga, to do Boga. Twierdzicie, że Boga nie ma, ale będę się modlił, żeby Bóg tego samego nie powiedział o Was: "nie ma ich w Księdze Żywota". Sam byłem ateistą, ale okazało się, że byłem w dużym błędzie i świat wygląda zupełnie inaczej, niż myślałem. Obudziłem się z tego "Matrixa" ;)
Protestant