Wybrany wątek opinii
Katolik ekolog, bo pęknę ze śmiechu, pyta o park ?, zapytajcie swoich Biskupów o parki ?
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Może nie ekolog, może nie katolik. Tylko że mieszkam w pobliżu i się zastanawiam gdzie będą parkowane auta. Parking nie jest za duży, ale jest miejsce na chodnikach i przy pobliskich blokach. Jak wszędzie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0