Wybrany wątek opinii

Jak dotknie Cię jakiś poważny problem, to będziesz w takim "bezwartościowym" budynku klęczał w pierwszym rzędzie i najgłośniej się modlił.
Protestant (2019.11.10)
Protestant blagam cie na zejdz na ziemie!!!!! W co ty wierzysz czlowieku!!!! Ty naprawde wierzysz w boga???????? Hahahahahahaha Nie kazdy ma tak zepsuta psychike tą wiarą!!!! I odczep sie od nas!!!! My twardo stąpamy po ziemi a wszystko co dzieje sie wkolo nas jest uzaleznione od nas samych a nie od boga!!!!!
(2019.11.10)
Jak dotyka mnie problem to go rozwiązuję , a nie tak jak ty, idę do kościoła i modlę się do czegoś czego nie ma , czekając na lepsze życie. Żyję w realnym świecie , a nie w świecie science fiction.
(2019.11.10)
chodzisz do kina, ogladasz filmy ? przecież tego nie ma
(2019.11.10)
Powrót do komentarzy